Sürkit Otomotiv

2018 yılında faaliyete başlayan Sürkit Otomotiv; hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı, değişim ve gelişim misyonu ve sektöre duyduğu güvenle bugün Iğdır’ın ve bölgenin en büyük Ford bayileri arasında yerini almıştır.

2017 yılında bayilik için süreç başlatan şirketimiz, Türkiye’nin en köklü ve en güvenilir topluluğu olan Koç Grubu ile iş birliğini sürdürerek 2018 yılında Ford’a geçmiş, bu tarihten itibaren Ford Otosan’a bağlı yetkili bayi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Ford marka binek ve ticari araçların satışı, 2.el araç satışı, satış sonrası servis ve boya-kaporta hizmetleri, yedek parça, ayrıca operasyonel araç kiralama ve sigorta hizmetleri faaliyetlerimiz arasındadır.

Gerek müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesi gerekse müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızın yanı sıra; Iğdır Ağrı ve Kars illerin merkezi yerinde olmamız sebebiyle rahat ve kolay ulaşımımız ile de müşterilerimiz nezdinde tercih edilen bayi konumunda bulunmaktayız.

Toplam 6.500 m2 kapalı alanda, en son teknoloji ile donatılmış tesisimiz, müşterilerimizin her türlü ihtiyaçları göz önüne alınarak dizayn edilmiş, son derece konforlu ve modern bir plaza konumundadır.